Befason politikani i njohur: “Edi Rama ka truprojë që mbajnë dy valixhe anti-plumb”

Befason politikani i njohur: “Edi Rama ka truprojë që mbajnë dy valixhe anti-plumb”

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka bërë një deklaratë të fortë kur në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, u shpreh se sulm3t e kryeministrit ndaj Evropës dhe SHBA-së bëhen sepse Rama ka marrë garanci për një azil në vendet e Lindjes.

Drejtuesi politik i PD në qarkun e Durrësit tha se kjo nuk duhet të shihet si një çudi, pasi koha do të tregojë gjithçka. DEKLARATA E TIJ E PLOTE