Edi Rama jep deklaratën: “Ja arsyjet se përse e kërkoj mandatin e tretë”

Edi Rama jep deklaratën: “Ja arsyjet se përse e kërkoj mandatin e tretë”

Kryeministri i vendit Edi Rama e ka nisur ditën me një rrëfim për qytetarët dhe përmes një editoriali ku u tregon atyre përse duhet t’i japin mandatin e tretë.

Rama tha se ai dhe partia e tij kanë shumë për të bërë dhe duan të çojnë deri në fund sf1dat e nisura përfshi atë të pandemise. DEKLARATA E TIJ E PLOTE

Ndaj tij më pas ka reaguar edhe kreu i opozitës, Lulzim Basha i cili h0dhi poshtë të gjitha këto deklarata duke folur ukndër Ramës.