Edi Rama publikon skandalin e rëndë për familjen Berisha dhe lëshon paralajmërimin e fortë

Edi Rama publikon skandalin e rëndë për familjen Berisha dhe lëshon paralajmërimin e fortë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e djeshem me episodin e radhë për një nga skandalet më të mëdha të familjes së ish-kryeministrit Sali Berisha, sikurse është privatizimi i kompleksit ‘Partizani’.

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, paralajmëron se drejtësia e re do të veprojë dhe të gjithë do të japin hesap një ditë. Per me shume ndiqeni postimin e tij: VIDEO