Kjo është jeta private e presidentit Putin, ja sa pasardhës ka ai

Kjo është jeta private e presidentit Putin, ja sa pasardhës ka ai

Adoleshentja ruse, e cila u shpall “vajza e fshehtë” e presidentit rus Vladimir Putin nga media, kohët e fundit u shfaq në publik dhe deklaroi se “i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes”, shkruan New York Post.

Jeta private e liderit rus zgjon interes të madh në publik, dhe ka më shumë spekulime rreth tij sesa informacione të konfirmuara.

Në fund të nëntorit të vitit të kaluar, në media u shfaq lajmi se Putini pretendohet se kishte një vajzë me një zonjë pastruese e cila u bë milionere dhe pronare e një klubi nate të njohur për “shfaqje er0tike”. VAZHDONI KETU PER LAJMIN E PLOTE