Paralajmëroi katastrofë në Shqipëri, Edi Rama zbulon planin e bujshëm të Ilir Metës

Paralajmëroi katastrofë në Shqipëri, Edi Rama zbulon planin e bujshëm të Ilir Metës

Deklaratave të presidentit Ilir Meta i cili tha se vendi është në prag të katastr0fës për shkak të situatës së C0VID, kryeministri Edi Rama u është përgjigjur nga kantieri i Spitalit Rajonal Memorial. Ai tha se plani i Metës është që të rimarrë pushtetin.

“Meta ka bërë thirrje se ka nevojë për transformim në sistem dhe për planin e munguar të avksinimit? Presidenti është në fakt, Ilir meta është shpër..VAZHDONI KETU PER LAJMIN E PLOTE