Tea reagon pas ngjarjes me djalin nga Kosova: “Boll më, veç shpirti im e di çka po heq”

Tea reagon pas ngjarjes me djalin nga Kosova: “Boll më, veç shpirti im e di çka po heq”

Tea ka reaguar përsëri pas emisionit të ditës së djeshme duke postuar një video në Youtube dhe duke akuzuar autoren e programit që ishte në dijeni për çdo gjë të ndodhur gjatë këtyre muajve.

“Pas emisionit të sotëm vendosa të reagoj për Olsën, për ty Olsa e për të thënë boll vazhdove më mashtr1me e manipul0ve situatën siç doje, boll më zhyte mua në humn3ra akoma më tepër nga që më kë zhytur se veç shpirti im e di se çka po heq, por s’ka gjë”, tha Tea.