Edi Rama del nga ‘kontrolli’, ofendon Bashën dhe popullin: “Shejtanbudalla e njerëz të verbër!”

Edi Rama del nga ‘kontrolli’, ofendon Bashën dhe popullin: “Shejtanbudalla e njerëz të verbër!”

Duket se kryeministrit Edi Rama po i erren sytë nga mbështetja e popullit për forcën kundërshtare dhe në këtë formë me anë të një reagimi në Faceook ka lëshuar dorën e gojën në 0fendime.

Ai thotë se këmbëngulja për të zhvilluar takime me shumë njerëz është djallëzore dhe këcrënon shëndetin e njerëzve, por harron faktin se mbledh grumbuj njerëzish në takimet e tij elektorale në çdo cep të vendit, nga ku kanë qarkulluar foto të shumta, të dërguara ekskluzivisht për redaksinë tonë. DEKLARATA E TIJ E PLOTE