Tërmeti në Greqi, shihni si tundet gazetari në studio (VIDEO)

Tërmeti në Greqi, shihni si tundet gazetari në studio (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, një tjetër tërmet i fuqishëm 5.9 i shkallës rihter ka tronditur Greqinë. Pamje të fr1kshme kanë mbërritur në redaksinë e Syri Tv, ku gazetari i cili po moderonte emisionin live, fillon të dridhet dhe mos të ndaloi. VIDEO

Gjithashtu qytetarët kanë dalë nga shtëpitë e tyre nga frika e ndonjë tjetër lëkundjeje. VIDEO