Edi Rama: “Do të jem kryeministër i gjithë shqiptarëve!”

Edi Rama: “Do të jem kryeministër i gjithë shqiptarëve!”

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, në fjalimin e tij në tubimin e festës së fitores ka thënë se kjo fitore ishte më e vështira, më e madhja dhe më e bukura e PS-së.

Ai ka thënë se do të jetë kryeministër i gjithë shqiptarëve dhe se kërkon një bashkëpunim të sinqertë me opozitën, njofton Klan Kosova. DEKLARATA E TIJ E PLOTE