Edi Rama merr timonin e makinës, pas 5 minutash ndalohet nga policia – ja ngjarja e plotë!

Edi Rama merr timonin e makinës, pas 5 minutash ndalohet nga policia – ja ngjarja e plotë!

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin “Binjakët Shoë”, ku ka xhiruar edhe një pjess të vogël humoristike me vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj.

Fillimisht Rama është paraqitur si pasagjer, por më pas ka kërkuar që ta marrë vetë timonin e makinës për të shëtitur në Vlorë, ndërsa ka kërkuar që të dëgjonte edhe këngët e Dua Lipës.

Në atë moment efektivi i policisë Romeo Veshaj ndalon Ramën dhe habitet që ai është në timon, ndërsa kryeministri i kërkon që ta lërë të ikë pasi do që të shohë Vlorën.