Edi Rama plas ‘bombën’, tregon postin e fshehtë të Ilir Metës

Edi Rama plas ‘bombën’, tregon postin e fshehtë të Ilir Metës

Kryeministri Rama ka folur me tone të ashpra për LSI duke thënë se është thjesht një sistem e trung familjar që kontrollohet nga Ilir Meta. “Sot LSI është një d egjenerim. LSI është Ilir Meta, Ilir Meta, pastaj janë nja 96 vende bosh dhe vendin e 100 e ka Monika Kryemadhi.

Nuk ka LSI tjetër. Në atë rreth njerëzish nuk kam asgjë personale me askënd prej tyre. LSI është një filozofi, një sistem dhe një trung familjar dhe aty nuk ka gjë tjetër, tjerat janë gjethe vjeshte e pranvere…DEKLARATA E TIJ E PLOTE