Ilir Meta paralajmëron: “Do ia pres duart Edi Ramës nëse guxon të prekë votat!”

Ilir Meta paralajmëron: “Do ia pres duart Edi Ramës nëse guxon të prekë votat!”

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur kreut të qeverisë Edi Rama duke e cilësuar atë një kukull që kurdiset në rajon për të minuar të ardhmen e Shqipërisë.

Në një intervistë në “TV1 Channel”, Meta paralajmëron Ramën se do t’ia presë duart atij dhe kujtdo tjetër që guxon të vjedhë votat. DEKLARATA E TIJ E PLOTE