Krahu i djathtë i Erdoganit shkon për iftar në shtëpinë e Behgjet Pacollit

Krahu i djathtë i Erdoganit shkon për iftar në shtëpinë e Behgjet Pacollit

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, njofton se është vizituar për iftar nga këshilltari kryesor i Presidentit të Turqisë, Sabri Demiri dhe djali i tij Medinin.

Ai ka thënë se është ndjerë i nderuar nga vizita e tyre. Postimi i plotë i Pacollit: KETU