Lulzim Basha ‘godet’ Edi Ramën: “Me 25 prill do të çojmë në Bangladesh!”

Lulzim Basha ‘godet’ Edi Ramën: “Me 25 prill do të çojmë në Bangladesh!”

Gjatë vizitës në Kukës, kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim edhe me minatorët e Kalimashit.

“Ky që do të ikë me 25 prill nuk i përgjigjet një pyetje për investimet e huaja për të hapur vende pune. Nuk ka asnjë, i përzuri, qeverisjen e tij 8 vjeçare nuk e ka bërë për njerëzit por për vete.

Të futesh në shtëpinë e një kuksiani duhet të jesh o i verbër ose budalla që të mos e shikosh dhimbjen dhe vuajtjen nga boshatisja…DEKLARATA E TIJ E PLOTE