Erdogan i heshtë armiqtë të cilët mendojnë se ai është i sëmurë: Presidenti turk shifet duke luajtur basketboll (VIDEO)

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan përuroi parkun dhe u shoqërua me të rinjtë.

Erdogan udhëhoqi të ftuarit në hapjen e një parku në Turqi dhe kur pa vajza dhe djem që luanin basketboll, vendosi t’u bashkohej.

Presidenti turk hoqi xhaketën dhe u përpoq të shënojë pikë, raportojnë mediat turke. VIDEO