Analisti shqiptar bën parashikimin e frikshëm dhe jep alarmin: Ja çfarë do të ndodhë me Edi Ramën

Analisti i mirënjohur Adri Nurellari ka komentuar në një intervistë televizive duke treguar prapaskenat e mandatit të tretë të Edi Ramës. Sipas tij, asgjë e re dhe asgjë e mirë nuk do të vijë në këtë mandat të tretë.

Ai tha se qeverisja e Ramës nuk ka asnjë zhvillim të ri, e vemtja gjë që do të ndodhë është patja më tepër pushtet e Kryeministrit ndërsa njerëzit nuk do të kenë asnjë përfitim. VAZHDONI KETU PER LAJMIN E PLOTE