Melania nuk e duron më Trumpin: Fytyra e saj e thotë të gjithën

Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump, është parë me bashkëshortin e saj, Donald Trump, për herë të parë pas disa muajsh. Çifti ndoqën ndeshjen e bejsbollit Houston Astros dhe Atlanta Braves, e cila u luajt të shtunën, pasi u publikuan lajmet për ndarjen e tyre.

Mimikat e pakënaqura të fytyrës së saj e nxorrën zbuluar pakënaqësinë e saj ndaj bashkëshortit të saj. Prej kohësh diskutohet se dyshja ka një marrëdhënie të krisur dhe qëndrojnë me njëri-tjetrin për të mos shtuar më shumë zërat në opinionin publik. VIDEO