U gjet i vdekur në rrugë: Ky është 29-vjeçari shqiptar që humbi jetën me motor në Itali

Ditën e djeshme në Pisa të Italisë, një 29-vjeçar shqiptar humbi jetën pas një a k sidenti t ragjik me motor.

Mediat italiane kanë shkruar se 29-vjeçari Besmir Shala po kthehej nga e dashura e tij kur teksa ecte me motorrin e tij tip “Beverly Piaggio” humbi kontrollin dhe u pë rplas me rrethrrotullimin CNR në Ghezzano, në komunën e San Giuliano Terme.

Shala kishte jetuar për shumë vite në Norvegji, por së fundmi ishte zhvendosur për të jetuar në Pisa. LAJMI I PLOTE